İnsan çözümleri sizinle
İçeriğe git
DiSCPROFiL YARDIMCI KAYNAKLAR        
DISC Sizin İçin Ne Yapabilir?                                                                                    
Açık pozisyonlarınız için doğru kişiyi bulur
Açık pozisyonlarınız için doğru insanları bulmanızın hiç de kolay olmadığını  biliyoruz. Yüksek performans gösterecek olan adayların belirlenmesi ve işe  alımdan sonra ekibinize uyum sağlamaları zaman ve çaba gerektirir. DISC  envanteri tüm bu süreci kolaylaştırmak için profesyonel bir araçtır. DISC,  temel kişilik özelliklerini anlama, güçlü yönleri belirleme ve ortaya çıkmadan  önce potansiyel zorlukları tespit etmede güçlü bir araçtır.
. . . ve daha fazlası
DISC kişilik envanteri, size güçlü bir işe  alım aracından çok daha fazlasını  sağlar. DISC, kişisel değerlendirmeden  entegrasyona, ilişki yönetiminden ekip  oluşturmaya kadar çok çeşitli  uygulamalarda kilit bir rol oynar. Bir  kez DiSCPROFiL'i denedikten sonra,  işinizi onsuz nasıl yönettiğinizi merak  edeceksiniz.

                                                                                                                                                                                                                                         
DISC nasıl uygulanır
Bir DISC profili oluşturmak basittir. Profiller hızlı ve anlaşılır bir ankete verilen cevaplara dayanarak kolayca oluşturulur.

DiSCPROFiL gibi bir DISC sistemi sizin için tüm süreci idare eder, davetiye gönderir, anketi kendisi yönetir ve cevapları otomatik olarak işler. Sonuçlar derlendikten sonra anında kullanımınıza sunulur.
DISC ayrıca, bir adayın kişisel stilini ve yüzlerce potansiyel rol ile uygunluğunu karşılaştırarak, aday ile işin eşleşmesinin temeli olarak da kullanılabilir. Ek olarak, DISC, kişisel özelliklerden liderliğe, takım değerlendirmesine kadar başarılı iş ilişkileri ve takım oluşturma konusunda mükemmel bir araçtır. Tüm bu konuları daha sonra kılavuzda ele alacağız.
0216 594 50 90 Pzt - Cma 09:00-17:00
İçeriğe dön