İnsan çözümleri sizinle
İçeriğe git
DiSCPROFiL YARDIMCI KAYNAKLAR        
DISC Eğitimleri                                                                                                                
DISC ile Profesyonel Tanışma
Modül 1: Temel Prensipler
DiSCPROFiL sistemleri ve arayüz üzerinde çalışarak ve bir DISC anketinin nasıl uygulanacağı ve sonuçları yorumlamak gibi pratik konulara bakarken, DISC teorisinin temel kavramları tanıtılır.
Modül 2: Dört DISC Kişilik Faktörü
Dört kişilik faktörü hakkında detaylı bilgiler verir. Anket uygulanması mümkün olmayan durumlarda, bu stillere sahip kişilerin gözlemlenebilir davranışları yoluyla teşhis yöntemini örneklerle anlatır. Farklı DISC stiline sahip kişilerle daha etkili ve verimli çalışmak için taktikler ve stratejiler verir.
Modül 3: Kurum içi Uzmanlık
DISC teorisinden ve DiSCPROFiL sistemlerinden şirketiniz çerisinde en ileri seviyede nasıl faydalanacağınızı anlatır. DISC uzmanı kimliğinizle kurum içi uygulamalarınızı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir ve yönetebilirsiniz.
Modül 4: DISC Sertifikasyonu
Bağımsız danışmanlık, eğitim veya koçluk işinizin bir parçası olarak DISC'i müşterileriniz için kullanmak istiyorsanız, DiSCPROFiL İş Ortaklığı Programının özel ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğini görün.
Eğitim Yeri ve Online Eğitimler

Eğitimlerimizin tamamı İstanbul Ataşehir merkez ofisimizin eğitim salonlarında yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak şirketlerinizde de organize edilebileceği gibi, bu eğitimleri online olarak alabilir ya da açık sınıf eğitimlerine katılabilirsiniz
0216 594 50 90 Pzt - Cma 09:00-17:00
İçeriğe dön