(0850) 200 70 25
Blog
İletişim
Sepet (      )
DiSC Kişilik Envanteri
İçeriğe git
DiSC’e Giriş

DiSC kişilik envanteri, özellikle -insan kaynakları- ve kişisel gelişim için tasarlanmış, çok güçlü bir iletişim aracıdır. İnsan kaynaklarında, -kişilik özelliklerine göre - işe alım, terfi ve kariyer planlaması yapmayı -tam olarak destekler- Çalışanlar için, -ideal bir kişisel gelişim ve öz farkındalık aracı - olduğu kadar, Liderlik ve ekip yönetimi konularında, yöneticiler için, disc kişilik envanteri, çok yardımcı bir rehberdir.
Görev Analizi

 İşe doğru kişiyi bulamamak, şirketlerin ortak sorunlarından birisidir. İşe alım sürecinde, eğitimi, deneyimi, hatta referansları yeterli olduğu halde, çalışmaya başladıktan sonra uyum ve doğru davranış sergileme problemleri yaşayan çalışanlar olabilir. Bu kişilerin önemli bir kısmı, kısa zaman içinde işten de ayrılırlar. Ayrılma sebebi olarak da yöneticisinden «bize uyum sağlayamadı» cevabını sıklıkla duyarız. Görevin ve kişinin DiSCPROFiL’i yapılarak bu sorun büyük oranda ortadan kalkmaktadır.
DISC Kişilik Envanteri ile Tanışma

DISC kişilik değerlendirmesine dair kapsamlı bir kullanım kılavuzu. DISC, ne yapar, nasıl çalışır ve size nasıl yarar sağlar? Bu dokümanda hepsini bulacaksınız.
0850 200 70 25 Pzt - Cma 09:00-17:00
Pzt-Cma 09:00-17:00
İçeriğe dön