İnsan çözümleri sizinle
İçeriğe git


Kişilik envanteri nasıl yapılır?

Üye olun bölümüne, adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi ve şifrenizi girin ve "Kaydet" butonunu tıklayın. Hesabınızı doğrulamak için size gönderdiğimiz e-postadaki linke tıklayın, e-posta ve şifrenizle, oturum açın.
e-postanıza bakın
Anketinizi tamamladıktan hemen sonra e-posta adresinizi kontrol edin. DiSCPROFiL sistemi trafından gönderilen e-postada, size özel hazırlanmış, PDF formatındaki raporunuzu ekte bulabilirsiniz.
Anketi cevaplayın
Sıfat ya da sıfat grubu sizi yansıtıyorsa, "Yakın" başlığının altındaki kutucuğu işaretleyin. Sıfat ya da sıfat grubunun size en uzak olduğunu ifade etmek için "Uzak" başlığının altındaki kutucuğu işaretleyin. Bu anket yaklaşık 8-10 dakika sürmektedir.
Raporunuzu okuyun
DiSCPROFiL, davranışsal farklılıkları anlamak için kullanılan yargılayıcı olmayan bir araçtır. Kendimizi daha iyi anlamak ve etrafımızdakileri etkilemek için taktikler verir.

Önce kullan Sonra Öde

DiSCPROFiL koşulsuz müşteri memnuniyetini kabul eder. Bireysel kullanım için  Ücretsiz Raporu  inceleyin. Kurumsal kullanım için Başlangıç Paketi ile herhangi bir ödeme yapmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Başlangıç paketinde size verilen kredi tamamlandığında  kullanmaya devam etmek isterseniz, ödeme yaparsınız.

Bireysel ve Profesyonel kullanım

Kendiniz için kullanmak istiyorsanız discprofil BIREYSEL ile bundan böyle çevrenizdekiler kendilerini daha iyi tanıyan ve anlayan bir ebeveyn, eş, yönetici, çalışma arkadaşı veya sevgili ile yaşama lüksüne sahip olacaklar. Yönetici, çalışan, işveren veya danışman olarak, insan davranışlarına yönelik bilimsel çalışmaların gücünü başarıya ulaşma yolunda kullanabilmeniz için discprofil PROFESYONEL kullanın.

Web Tabanlı Yazılım

Elektronik Raporlama ve Informasyon Sistemi ERIS sayasinde, DiSCPROFiL uygulama ve raporlarını hiç bir hazırlık ve beceriye ihtiyaç duymadan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurulum ve indirme ihtiyacı duymadan size özel kullanıcı adı ve şifreyle PC, tablet ve cep telefonunuz ile sisteme bağlanabilir, daha önceki işlemlerinizi görüntüleyebilir ve yeni işlemler yapabilirsiniz.


Geçerlilik ve Güvenilirlik

DISCPROFIL davranış envanterinin değerlendirilmesi bu aracın güvenilirliği ve geçerliliği için güçlü bir destek olduğunu göstermektedir. Analizler 87 medyan katsayısı alfa ve .86 medyan test-tekrar test güvenilirliği ile ölçek güvenirliğinin iyi-mükemmel aralığında olduğunu göstermektedir.
0216 594 50 90 Pzt - Cma 09:00-17:00
İçeriğe dön