İçeriğe git

İK Yöneticileri, DiSCPROFiL Kişilik Envanteri Ücretsiz
2022 Temmuz ayında ücretsiz kullanmak için şimdi kayıt olun


Uzun yıllardır DISC değerlendirmeleri ile çalışıyorum ve DiSCPROFiL online Görev Analizi özelliği ile, adayların DISC değerlendirmelerini görevin gerektirdiği davranışsal ihtiyaçlar ile karşılaştırmada en pratik ve etkili olanı.


Sevgi DEMİREL
İnsan Kaynakları Danışmanı
İnsan Kaynakları Yöneticileri, DiSCPROFiL Kişilik Envanteri Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini ile çalışır. "Deneme Paketi" ile herhangi bir ödeme yapmadan kullanmaya başlayabilirsiniz.


Her yıl bir milyonun üzerinde kişi tarafından kullanılan ve en çok tercih edilen kişisel değerlendirme aracıdır.


Geçerlilik ve Güvenilirlik çalışmaları tamamlanmış kişilik envanterleri arasında  en hızlı ve en ekonomik olanıdır.


İş verimliliğini, ekip çalışmasını ve iletişimi geliştirmek için tasarlanmış, çok güçlü bir eğitim ve geliştirme aracıdır.

Artık sizin de DiSC Kişilik Envanterini kullanma zamanınız geldiyse, aşağıdaki formu doldurup ücretsiz deneyin. Uygulamaya bağlanmak için kullanacağınız link e-posta adresinize, kullanıcı adınız ve şifreniz telefonunuza gönderilecekttir.
% 100 Gizlilik Güvencesiyle
Hakan Nahit Akça
AKER Sigorta
Ne yapar, Nasıl çalışır ve Nasıl yarar sağlar?
Her şey basit bir anket ile başlar
DISC, bir kişinin davranışındaki dört temel faktörü ölçer ve bu faktörleri kişiliği tanımlamak için kullanır. Bu kişilik profili bir 8 dakikalık basit bir anket aracılığıyla oluşturulur.
Davranış özelliklerini raporlar
Bireylerin işyerindeki davranışsal özellikleri ve kurumunuzdaki görevlerin davranışsal ihtiyaçları hakkında "özelleştirilmiş" bilgiler sunar. İşe alım, terfi gibi konularda kararlarınızı destekler.
Bir Kişilik Resmi Oluşturmak
Bu kişilik envanteri, her biri dört seçenek sunan yirmi dört sıfattan oluşan bir anket aracılığıyla oluşturulmuştur. Aday bu seçeneklerden ikisini seçer, biri davranışlarını en iyi temsil eden ve diğeri en az uygulanabilir olanıdır. Bu cevaplar daha sonra otomatik olarak işlenir ve bir dizi DISC sonucu üretmek için kullanılır.

İşe alım ve iş eşleştirme
DISC Kişilik Envanteri, basitliği, maliyet etkinliği ve iş eşleştirme potansiyeli nedeniyle  en yaygın şekilde işe alımda kullanılır. Bu özellikler, işletmenizde kişilik profili oluşturmayı pratik ve ekonomik hale getirir. İş eşleştirme kişinin DISC profili ile görevin davranışsal ihtiyaçlarını karşılaştırır, ve bunların ne kadar örtüştüğünü anlamamızı sağlar.
Psikometrik ölçüm aracıdır
DISC, günümüzde mevcut olan en popüler kişilik envanteridir. Kullanımı basittir, ancak güçlü ve doğru sonuçlarla işinizin gerektirdiği kadar ayrıntılı veya özet bilgiler sağlar.
Hızlı ve Etkili Kişilik Envanteri
İnsanları tanımak, işe alırken, yönetirken ve ekip oluştururken çok önemli bir beceridir. Bir kişiliğin nasıl çalıştığına dair kapsamlı ve objektif bir görüşe sahip olmak işyerinde büyük bir avantajdır ve aradığınız rekabet avantajını sağlayabilir.
İçeriğe dön