İçeriğe git

DISC Kişilik Testi ile Özel hayatında ve Kariyerinde Başarıyı Yakala!
Bireysel farkındalık oluşturmak, istediğin şeyi elde etmenin ilk adımıdır.Gerçekten ilginç bir rapordu ve oldukça dikkat çekiciydi! Sadece bana nasıl biri olduğumu anlatmakla kalmadı, farklı tarzlara sahip arkadaşlarımı da anlamamı sağladı.


Tülay AK

Kendiyle ilgili bilmediği şeyleri öğrenme düşüncesi, insanda büyük bir merak ve korku yaratır. Bu tür duyguların sebebi, insanın kendisinden bile sakladığı bir şeylerin olmasıdır.

       DiSCPROFiL kişilik testi, raporlarıyla durduğunuz yer ile olmak istediğiniz yer arasındaki yolculuğunuzda size rehberlik eder.

       İnsan ilişkileri ve iletişimin önemini bilenler için, kendini tanımaya ve diğer insanları anlamaya yönelik sade bir dil ile kişisel gelişim tavsiyeleri verir.

       DiSCPROFiL kişilik testi, güvenilirliği ve geçerliliği kanıtlanmış davranış envanterleri arasında en hızlı ve en ekonomik olan DISC değerlendirmesidir.


DiSC, her yıl 1 milyonun üzerinde kişi tarafından kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir Kişilik Testidir. Hemen başlamak için bir hesap oluşturun.

Raporunuz e-posta adresinize gönderilecektir.
Hakan Nahit Akça
AKER Sigorta
Güçlü yönlerini kullanmak, en güvenilir yoldur. DISC kişilik testi sizin için;
Rehberlik Yapar
Birey kendini her yönüyle tanınamaya başlar. Böylece kişinin her yönüyle gelişmesine ve kendini gerçekleştirmesine yardım eder.
Yardım Eder
Yardım etme eylemi akıl vermek ya da doğru yolu göstermekten farklı olarak karşınızdakinin isteğine ulaşmasını kolaylaştırmak üzerine odaklanılarak yapılır.
Başarısı Kanıtlanmış Eğitimler
Yardım konusu, çekingenlik, ne istediğini bilmeme, bilinçli yada bilinç dışı sebeplerle saklama gibi farklı sebeplerle açıkça ortada olmayabilir. İşte bizim için bu durumlar kendi adımıza fark yaratabileceğimiz fırsatlardır.
Kişiselleştirilmiş Raporlar
Her birey değerlidir ve gelişimine fırsat verilmelidir. DiSCPROFİL kşilik testi raporlarının rehberliğinde, birey kendi sorununu çözebilecek yeterliliğe, özerkliğe ulaştırılmaya çalışılır. Bu, onun her yönüyle geliştirilmesiyle sağlanır .
Güven Verir
Bizimle çalışanlar yanımızda kendilerini iyi hissetiklerini söylüyorlar, çünki aramızda güçlü bir ilişki oluştuğunu hissetmek için çok sebebimiz var.
Geçerli ve Güvenilirdir
DiSCPROFiL kişilik testinin değerlendirilmesi, bu aracın güvenilirliği ve geçerliliği için güçlü bir destek olduğunu göstermektedir. Analizler .87 medyan katsayısı alfa ve .86 medyan test-tekrar test güvenilirliği ile ölçek güvenirliğinin iyi-mükemmel aralığında olduğunu gösterir.
İçeriğe dön