İnsan çözümleri sizinle
İçeriğe git


DiSC
KURUMSAL UZMANLIK

Çalışanları kurumunuza ve birbirlerine bağlayın. Bir işbirliği kültürünü teşvik edin. Kurumsal gelişimi profesyonel bir referansla yönetin.


DiSCPROFiL Kurumsal Uzmanlık Sertifikasyonu Nedir?
DiSCPROFiL Kurumsal Uzmanlık Sertifikasyonu kurum içindeki İK profesyonelleri, yöneticiler ve eğitmenler için tasarlanmıştır. Bu sayede DiSC preniplerini kendi kurumunuzun ihtiyaç ve önceliklerine göre özelleştirebilirsiniz. İki günlük yoğunlaştırılmış bu program ile, insanların davranışsal özelliklerini ortaya koyan grafikleri yorumlamayı öğreneceksiniz. Grafikleri kullanarak ihtiyaca yönelik kişiye özel raporlar hazırlayabileceksiniz. İşe alım, terfi, atama, takım kurma, yönetici-çalışan ilişkisi ve en önemlisi pozisyonun yetkinliklerine göre aday-görev eşleştirmesi yapan DiSCPROFiL çözümleri ile tanışıp, uygulama becerisi geliştireceksiniz. Katılımcılar kurumlarında DiSC dilinde bilgili, ortak, işbirlikçi bir kültürün geliştirilmesini yönetmek için gereken tüm becerileri kazanacaklardır.


Bu eğitim programı, DiSC modelini kendi organizasyonlarının ihtiyaçlarını karşılamak için kullanmak isteyen İnsan Kaynakları veya Eğitim ve Gelişim profesyonellerinin uzmanlaşmasına yöneliktir. Müşterilerinize DiSC'i  sunmakla ilgilenen bağımsız bir danışman, eğitmen ya da koçsanız, lütfen İş Ortaklığı sayfasını ziyaret edin.

Neden DiSC Kurumsal Uzmanlık Sertifikası?
DiSC Kurumsal Uzmanlık Sertifikası bir zorunluluk olmasa da, Bu sertifika programını tamamlamak, DiSC kişilik envanteri ve araştırmaları üzerine belgelendirilmiş bir yetenek ve uzmanlık düzeyi anlamına gelir.
Değerli bir Diploma
Katılımcılar, 24 yıllık araştırma bazlı ölçme ve değerlendirme deneyimi ile desteklenen DiSCPROFiL Kurumsal Uzmanlık Sertifikasını alırlar. Ek olarak, katılımcılara çevrim içi DiSCPROFiL çözümlerini 10 kişiye uygulayabilecekleri 490 TL değerindeki AKILLI GİRİŞ paketinin aktivasyon şifresi ücretsiz verilir.
Derinlemesine Bilgi
Katılımcılar, kişilik envanterleri hakkında detaylı teknik bilgi alarak uzmanlık geliştirirler. DiSC Stilleri ve DiSCPROFiL çözümleri üzerinde deneyim kazanırlar. Kendilerinin yönettiği bir oturumda ortaya çıkabilecek zorlu durumlarla başa çıkabilmek için kullanılacak tenikleri Eğitim Uzmanlarından öğrenirler.
Kurum Kültürüne Etki
Kurs, sizi DiSC kişilik envanteri ve prensipleri hakkında uzman olmanın ötesine geçirir. Kurumunuzun gelişim ihtiyaçlarını belirlemek ve gelişim için kuruma ve kişiye özel stratejiler geliştirmeyi gösterir. Sonuç, daha etkili iletişim ve işbirlikçi davranış modelinin trend olarak kurum kültürünüzde gelişmesidir.

Uzaktan ve Açık Sınıf eğitimleri

Uzaktan Eğitimler
Cep Telefonu ve bilgisayarınızın rahatlığından erişilebilirsiniz. DiSC Kişilik Envanteri Sertifikasyonu çevrimiçi kursu, Eğitim Uzmanlarımızın liderliğindeki, sanal sınıf oturumlarıyla, uzaktan kendi yerinizde öğrenmenin esnekliğini sunar.


Sertifikasyon : DiSC Kurumsal Uzmanlık - 27-28 OCK 2022
Sertifikasyon : DiSC Kurumsal Uzmanlık - 24-25 ŞUB 2022
Sertifikasyon : DiSC Kurumsal Uzmanlık - 24-25 MAR 2022
Sertifikasyon : DiSC Kurumsal Uzmanlık - 21-22 NİS 2022


Açık Sınıf Eğitimleri
DiSCPROFiL Kurumsal Uzmanlık Sertifikasyonu, DiSC Danışmanı liderliğinde teorik bilgilerin pratik uygulamalar ile desteklenmesiyle iki gün içinde sonuçlanır. Eğitim Ataşehir-İstanbul'daki merkezimizde yapılmaktadır, normal hayata dönüş programına göre eğitim tarihleri değişebilir.

Sertifikasyon : DiSCPROFiL kurumsal Uzmanlık - 02-03 NİS 2022
Sertifikasyon : DiSCPROFiL kurumsal Uzmanlık - 07-08 MAY 2022  
Sertifikasyon : DiSCPROFiL kurumsal Uzmanlık - 04-05 HAZ 2022
Sertifikasyon : DiSCPROFiL kurumsal Uzmanlık - 02-03 TEM 2022
DiSCPROFiL Kurumsal Uzmanlık Sertifikasına Bugün Başvurun
Kurs ücretini öğrenmek  ve ön kayıt yaptırmak için başvurun. Kariyer yolunuzdaki bu çok önemli adım için gün içerisinde sizinle DiSC Danışmanımız iletişime geçecek ve kurs ile ilgili temel bilgileri verirken sizin sorularınızı yanıtlayacak. Onunla yapacağınız görüşmede aklınızdaki tüm soruları sorun. Sertifikasyon programının sizin için uygunluğuna birlikte karar verin.
0216 594 50 90 Pzt - Cma 09:00-17:00
İçeriğe dön