İnsan çözümleri sizinle
İçeriğe git
KENDİ
İŞİNE YATIRIM YAP
Müşterilerinizi, onlara göstereceğiniz bilimsel alt yapının hızlı uygulamaları ve kalıcı sonuçlarıyla etkileyin
DiSCPROFiL İş Ortaklığı Programı nedir?
DiSCPROFiL çözümleri, tüm kurumlar ve bireyler için İş Ortağı danışmanlar, eğitmenler ve koçlar ağımız aracılığıyla uygulanabilir. DiSCPROFiL İş Ortağı olarak, eğitim paketimize, kurum kültürü, takım oluşturma ve karşılaştırma uygulamaları için ileri düzey kitlerine, sürekli eğitime, iş geliştirme desteğine, toptan satış fiyatlandırmasına ve daha fazlasına erişeceksiniz. Ayrıca, ülke çapında tutkulu bir uzman profesyonel topluluğuna katılacaksınız.
Bir DiSCPROFiL İş Ortaklığının hizmet teklifinizi nasıl genişletebileceğini ve işinizi nasıl büyütebileceğini görün.

İş Ortaklığı Programı Kimler için Uygundur?
İster hizmetlerini genişletmek isteyen mevcut bir işletme, isterse tek başına savaşan yeni bir girişimci olun, DiSCPROFİL İş Ortaklığı size başarınızı artırmak için ihtiyacınız olan araçları sunar.

Bağımsız bir Koç olarak, gençlerden, C sınıfı yöneticilere kadar bireylerin olumlu bir fark yaratmaları için oldukları yerden olmak istediklere yere doğru yolculuklarında onlara yol arkadaşlığı yaparsınız.

Bu süreçte müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve benzersiz koçluk deneyiminize değer katmak için güvenilir ve esnekliğe sahip bireysel farkındalık ve kişisel gelişim araçlarına ihtiyacınız vardır.

Bağımsız bir danışman olarak, müşterilerinize günümüzün hızla değişen iş hayatında ortaya çıkan zorluklar konusunda rehberlik edersiniz.

Gerek organizasyonel yeniden yapılanma çalışmalarında, gerekse insan yönetmenin zorluklarını çözmek için, güvenilirliğinizi artıran ve müşterinizin uzun vadeli başarısını sağlayan kişilerarası iletişim ve yetenek yönetimi araçlarına ihtiyacınız vardır.


Şirketlerde eğitim planları yapılırken genellikle sadece unvansal bazda veya bölümler bazında planlamalar yapılır ve bu doğrultuda gelişim eğitimleri alınır.

Oysa ki DiSC araçları ile her bir çalışanın hangi tür gelişim eğitimlerine ihtiyacı olduğu belirlenir ve böylece hem maliyet ve zaman hem de doğru kişiye doğru eğitim yatırımı açısından bu uygulama çok fayda sağlar.

İster eğitim içeriklerinizi zenginleştirmek için, isterse eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesinde kullanılacak bir araç veya iş geliştirme fırsatları olsun, biz başarınızı destekliyoruz.

Bağımsız bir eğitmen olarak, siz sadece müşterilerinizin öğrenme ve gelişim ihtiyaçlarını desteklemek için etkili ve kalıcı değişimler sunan eğitimler vermeye konsantre olabilirsiniz.
Neden DiSCPROFiL ile İş Ortağı Olmalı?
Başarılı bir iş kurmanıza yardımcı olmaya kararlıyız. DiSCPROFiL İş Ortağı olarak bir satıcıdan daha fazlasısınız. Ekibimizin güvenilir bir üyesisiniz ve başarımızda kritik bir faktörsünüz.

Sürekli Eğitim ve Destek
Eğitim Uzmanlarımız tarafından sunulan yeni İş Ortağı katılımı ve sürekli öğrenme ve geliştirmeye erişim ile DiSC üzerindeki uzmanlığınızı geliştirin. Ayrıca, sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınızı haftada beş gün desteklemek için İş Ortağı destek ekibimize canlı erişiminiz olacak.

Marka ve İş Geliştirme
Sizin başarınız bizim başarımızdır. Bu yüzden iş ortaklığımızı geliştirmek ve bireysel markanızı oluşturmak için ortaklık modelimizi oluşturduk. Toptan satış fiyatlarına, çok sayıda potansiyel müşteri oluşturma programına ve özelleştirilebilir ürün ve pazarlama yeteneklerine erişim sayesinde başarınızı destekliyoruz.

Kanıtlanmış Çözümlere Erişim
Müşterilerinizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için beş farklı amaç için tasarlanmış rapora erişin. 20 yıla yakın araştırma destekli değerlendirme deneyimi ve 10 yılı yakın yayın mükemmelliği ile çözümlerimizin kalitesinin benzersiz hizmet sunumunuzu tamamlayacağından ve müşterilerinizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.


DiSCPROFiL kişilik envanterinin sunduğu değerlendirme araçlarını öncelikle kendimiz denedik, bizi bu kadar doğru ve anlaşılır bir üslupla anlatan raporlar karşısında oldukça şaşırdık. Değerlendirme araçlarını kullanan müşterilerimizden aldığım aynı şaşkınlık, hayret ve beğeni ifadeleri verdiğimiz hizmetlere değer katıyor. Ayrıca kendimizin DiSCPROFiL'in önemli bir parçası olduğunu bilmek ve bunu yaşayabilmek oldukça tatmin edici bir duygu.

Hüseyin DÜZGÜN / Girişimci Enstitüsü
DiSCPROFiL İş Ortağı 2019  


% 100 Gizlilik Güvencesiyle
Bağımsız danışmanlık, eğitim veya koçluk işinizin bir parçası olarak DiSC'i müşterileriniz için kullanmak istiyorsanız, DiSCPROFiL İş Ortaklığı Programının özel ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğini görün.
 
0216 594 50 90 Pzt - Cma 09:00-17:00
İçeriğe dön