İçeriğe git

DiSCPROFiL Kişilik Testi ile Kariyerinde Başarıyı Yakala!
Mutlu iş yaşamının sırrı, kişiliğinize uygun mesleği seçmenizdir.Kendi kişiliğine uygun mesleği seçen bireyler yaptıkları işten daha fazla haz alırlar ve başarılı olurlar. Dolayısıyla kişiliğiniz hakkında ne kadar doğru bilgiye sahipseniz, hangi mesleklerin size daha uygun olduğunu da o kadar iyi bilirsiniz.


Mutlu KEPENEK
İş ve Meslek DANIŞMANI
Mutlu bir iş yaşamının sırrı, kişinin kendini doğru tanıması ve var olan güçlü yönlerine uygun bir meslek seçmesinde yatar. Eğer sevdiğiniz bir işi yapıyorsanız çalıştığınızı anlamazsınız.


Politikacı olmak isteyen biri eğer ikna gücü yüksek, dışa dönük, insanlarla devamlı ilişkide olan niteliklere sahipse bu işini zevkle ve başarılı bir şekilde yürütebilir.


Cerrah olmak isteyen birinin kandan ve ölümden korkmaması, alışılmadık manzaralar karşısında soğukkanlı ve gerçekçi olması gerekir.


Yardımsever olmayan ve fazlasıyla içe dönük birinin Hemşirelik mesleğinde başarılı olmaması da bizi pek şaşırtmayacaktır.


DiSC, her yıl 1 milyonun üzerinde kişi tarafından kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir Kişilik Testidir. Hemen başlamak için bir hesap oluşturun.

Raporunuz e-posta adresinize gönderilecektir.
Güçlü yönlerini kullanmak, en güvenilir yoldur. DISC kişilik testi sizin için;
Yardım Eder
Yardım etme eylemi akıl vermek ya da doğru yolu göstermekten farklı olarak karşınızdakinin isteğine ulaşmasını kolaylaştırmak üzerine odaklanılarak yapılır.
Rehberlik Yapar
Birey kendini her yönüyle tanınamaya başlar. Böylece kişinin her yönüyle gelişmesine ve kendini gerçekleştirmesine yardım eder.
Kişiselleştirilmiş Raporlar
Her birey değerlidir ve gelişimine fırsat verilmelidir. DiSCPROFİL kşilik testi raporlarının rehberliğinde, birey kendi sorununu çözebilecek yeterliliğe, özerkliğe ulaştırılmaya çalışılır. Bu, onun her yönüyle geliştirilmesiyle sağlanır .
Başarısı Kanıtlanmış Eğitimler
Yardım konusu, çekingenlik, ne istediğini bilmeme, bilinçli yada bilinç dışı sebeplerle saklama gibi farklı sebeplerle açıkça ortada olmayabilir. İşte bizim için bu durumlar kendi adımıza fark yaratabileceğimiz fırsatlardır.
Güven Verir
Bizimle çalışanlar yanımızda kendilerini iyi hissetiklerini söylüyorlar, çünki aramızda güçlü bir ilişki oluştuğunu hissetmek için çok sebebimiz var.
Geçerli ve Güvenilirdir
DiSCPROFiL kişilik testinin değerlendirilmesi, bu aracın güvenilirliği ve geçerliliği için güçlü bir destek olduğunu göstermektedir. Analizler .87 medyan katsayısı alfa ve .86 medyan test-tekrar test güvenilirliği ile ölçek güvenirliğinin iyi-mükemmel aralığında olduğunu gösterir.
İçeriğe dön