İnsan çözümleri sizinle
İçeriğe git
Değerli Öğretmenlerimiz,

 
Öğrencilerimizin meslek ve YÖK lisans programlarını seçme süreçlerinde yardımcı olmak amacıyla İlçe milli Eğitim Müdürlüğümüz, Beykent Üniversitesi ve DiSCPROFiL Kişilik Envanteri işbirliğinde yürütülen projemiz kapsamında, öğrencilerimizin online (çevrimiçi) yapabilecekleri bir kariyer rehberi raporu sunulmaktadır. Okulunuza özel olarak ücretsiz olarak kullanabileceğiniz  bu rapor için öğrencilere ileteceğiniz url : https://www.discprofil.net/krr/ dir. Öğrencilerimiz bu url üzerinden kayıt yaparak hem envanterini yapabilecekler, hem de aşağıda size tahsis edilen kullanıcı adı ve şifre ile siz kariyer rehberi raporu için kayıt yaptıran okulunuz öğrencilerini yönetim panelinizden takip edebileceksiniz.
 

Okulunuz için tanımlanmış kullanıcı adınız ve şifreniz ilçe milli eğitim müdürlüğü tarafından size iletilecektir.

Envanteri tamamlayan öğrenciler, Aşağıda örneği yer alan özet raporlarını online olarak görebileceklerdir.


Tercihlerinde rehberlik edecek 16 sayfalık detaylı rapor için size müracaat etmeleri gerekmektedir. Sizden detaylı raporlarını isteyen öğrencilere yönetim paneli üzerinden raporlarını gösterebilir, bastırıp elden teslim edebilir yada pdf formatında digital kanallar üzerinden gönderebilirsiniz.

DiSCPROFiL Yönetim Paneline bağlanmak için paragrafın sağ altındaki yeşil renkli  " Yönetim Paneline Git" butonunu kullanabilirsiniz, tarayıcınızda buton çalışmaz ise kullanılacak link: https://discprofil.report/in/x/login.php.


Yönetim paneline ilçe milli eğitim tarafından okulunuza ulaştırılan kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmak ve devamındaki işlemler için basitçe aşağıdaki gibidir.
Rapor HTML olarak açılır, PDF formatına çevirmek için rapor kapak sayfasının sol üst tarafındaki PDF butonuna basmanız yeterli olacaktır. DiSCPROFiL kişilik envanterinden gelen pdf dokumanı bilgisayarınıza kaydederek saklayabilir ve öğrenciniz ile paylaşabilirsiniz. Unutmayın öğrenciniz ve velisi bu kişiye özel raporu sadece kendisiyle ve YÖK'e bağlı üniversitelerle paylaşmanıza KVKK çerçevesinde izin vermiştir.
16 sayfalık detaylı Örnek Kariyer Rehberi raporu aşağıdaki gibidir.
0216 594 50 90 Pzt - Cma 09:00-17:00
İçeriğe dön