İçeriğe git

Sosyal Mesafe Aile Bağlarını Güçlendirir mi?
Aile Paketi almak için şimdi kayıt olun

Aile Paketini denemek ve bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Yaşadığınız şehirdeki danışmanımız sizinle irtibat kurmak için formda girdiğiniz e-posta adresinizi ve telefon numarınızı kullanacaktır.

% 100 Gizlilik Güvencesiyle
Aile Paketi sizin ve en yakınlarınızın kişilikleri ve buna bağlı olarak davranış özellikleri hakkında oldukça detaylı bilgiler sağlar. Bu sayede kendiniz ve aileniz hakkında keşfedeceğiniz yeni şeyler oldukça merak uyandırıcı olsa da, neyle karşılaşılacağını bilmiyor olmaktan herkes bir miktar endişe edebilir, yalnız değilsiniz.

Aile Paketi için kaydolun. Yaşadığınız şehirdeki danışmanımız sizinle irtibat kursun. Onun yönlendirmlerini takip ederek ilerleyin. İhtiyaç duyarsanız veya arzu ederseniz DiSC uzmanımızdan kendiniz ve aileniz için danışmanlık ta alabilirsiniz.

Hızlı bir başlangıç yapmak istiyor ve en kısa yoldan sonuca ulaşmak istiyorsanız burayı tıklayarak Aile paketini online satın alın. Sizin kontrolünüzde her şey online olarak ilerlerlesin
Aile Paketi Nedir, Nasıl çalışır, Ne yapar ve Nasıl yarar sağlar?
Psikometrik ölçüm aracıdır
DISC, günümüzde mevcut olan en popüler kişilik değerlendirme aracıdır. Kullanımı basittir, ancak güçlü ve doğru sonuçlarla işinizin gerektirdiği kadar ayrıntılı veya özet bilgiler sağlar.
Her şey basit bir anket ile başlar
DISC, bir kişinin davranışındaki dört temel faktörü ölçer ve bu faktörleri kişiliği tanımlamak için kullanır. Bu kişilik profili bir 8 dakikalık basit bir anket aracılığıyla oluşturulur.
Davranış özelliklerini raporlar
Bireylerin doğal davranışsal özellikleri ve ailedeki rolleri gereği olan davranışsal ihtiyaçları hakkında "özelleştirilmiş" bilgiler sunar. Eş seçimi ve meslek tercihi kararlarınızı destekler.
Eşlerin uyumu
DISC, basitliği, maliyet etkinliği ve eşlerin uyumunu ortaya koyma  potansiyeli nedeniyle yaygın bir şekilde aile danışmanlında kullanılır. Bu özellikler, ailenizde kişilik profili oluşturmayı pratik ve ekonomik hale getirir. Eş uyumu kişinin DISC profili ile eşinin  davranışsal ihtiyaçlarını karşılaştırır, ve bunların ne kadar örtüştüğünü anlamamızı sağlar.
Bir Kişilik Resmi Oluşturmak
Bu kişilik profili, her biri dört seçenek sunan yirmi dört sıfattan oluşan bir anket aracılığıyla oluşturulmuştur. Aday bu seçeneklerden ikisini seçer, biri davranışlarını en iyi temsil eden ve diğeri en az uygulanabilir olanıdır. Bu cevaplar daha sonra otomatik olarak işlenir ve bir dizi DISC sonucu üretmek için kullanılır.

Hızlı ve Etkili Kişilik Envanteri
İnsanları tanımak, evde olduğu kadar çalışma hayatında da işe alırken, yönetirken ve ekip oluştururken çok önemli bir beceridir. Bir kişiliğin nasıl çalıştığına dair kapsamlı ve objektif bir görüşe sahip olmak işyerinde büyük bir avantajdır ve aradığınız rekabet avantajını sağlayabilir.
İçeriğe dön