İnsan çözümleri sizinle
İçeriğe git
DiSCPROFiL uygulamaları ve hizmetleri kapsamında, “Tablo1” de yer alan kişisel verilerimin, toplanmasına, saklanmasına, işlenmesine, kullanılmasına, aktarımına, DiSCPROFiL’in yurt içindeki ve yurt dışındaki iş ortaklarıyla, çalışanlarıyla ve YÖK’e bağlı Üniversitelerle paylaşılmasına tarafıma çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi amacıyla izin veriyorum.

Tablo1
   
VERİ KATEGORİLERİ
     
BU KAPSAMDA ALINAN KİŞİSEL VERİ TİPLERİ  VE DAYANAKLARI
     
Kimlik Bilgisi
     
DiSCPROFiL’den ürün veya hizmet almanız,  eğitimlere, etkinliklere kaydolmanız, reklam veya pazarlama ilanlarına  giriş/başvuru yapmanız, üye veya kayıt olmanız ile birlikte “Adınız”,  “Soyadınız”, “Doğum Tarihiniz”, “Kimlik” gibi bilgileri DiSCPROFiL ile kendi  isteğiniz ile paylaşmaktasınız. Kimlik bilgisini; mevzuat kapsamındaki  yükümlülüklerimizi yerine getirmek gerekli operasyonel faaliyetleri  yürütebilmek ve etkileşime geçirmek için işlemekteyiz.
     
İletişim Bilgisi
     
DiSCPROFiL’den ürün veya hizmet almanız,  eğitimlere, etkinliklere kaydolmanız, reklam veya pazarlama ilanlarına  giriş/başvuru yapmanız, üye veya kayıt olmanız ile birlikte “Elektronik Posta  adresiniz”, “Adresiniz”, “Okulunuzun adı ve Sınıfınız” “Yaşadığınız İl ve  İlçe” ve “Cep Telefonu” gibi bilgileri DiSCPROFiL ile kendi isteğiniz ile  paylaşmaktasınız. İletişim bilgilerinin paylaşılması DiSCPROFiL ile hizmet  alan kişiler, eğitimlere veya etkinliklere katılan kişiler, müşteriler  arasındaki iletişimi hayata geçirmek için önemlidir.
     
Görsel ve Multimedya Verileri
     
DiSCPROFiL’den ürün veya hizmet almanız,  eğitimlere, etkinliklere kaydolmanız, reklam veya pazarlama ilanlarına  giriş/başvuru yapmanız, üye veya kayıt olmanız ile birlikte fotoğraflarınızı,  multimedya kayıtlarınızı ve çalışmalarınıza ilişkin görselleri kendi  isteğinizle DiSCPROFiL’ ile paylaşmaktasınız. Görsel ve multimedya  verilerinin paylaşılması DiSCPROFiL’in müşteri ile iletişimini  gerçekleştirilmesi açısından önem arz eder.
     
Lokasyon ve Konum Bilgileri
     
DiSCPROFiL’nden ürün veya hizmet  almanız, eğitimlere, etkinliklere kaydolmanız, reklam veya pazarlama  ilanlarına giriş/başvuru yapmanız, üye veya kayıt olmanız ile birlikte canlı  konum, adres, yer işaretleri gibi lokasyon bilgilerini kendi isteğinizle  DiSCPROFiL ile paylaşmaktasınız. Bu verilerin paylaşılması ülke genelindeki  müşterilerin saptanması amacını taşır.
 
0216 594 50 90 Pzt - Cma 09:00-17:00
İçeriğe dön